32,9949$% -0.11
35,8195€% -0.26
42,5549£% -0.22
2.528,01%0,83
4.147,00%0,21
16.613,00%0,21
2.386,80%0,98
10.891,42%0,18
2236786฿%1.24292
Göreve geldiği günden bu yana toplumun bütün kesimleriyle bir araya gelen Belediye Başkanı Doğan, esnaf buluşmalarına büyük önem veriyor. Her fırsatta şehrin farklı noktalarında esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Doğan, Haftanın ilk gününde Attarali ve Cumhuriyet Mahallesi’ndeki esnafları ziyaret etti.
Her iki noktada bulunan esnafları tek tek gezerek, hayırlı ve bereketli işler temennisinde bulunan Doğan, vatandaşlarla yakından ilgilenerek talep ve önerilerini dinledi.
Nizip için birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edeceklerini ifade eden Doğan,‘’Yeni haftaya, yeni güne Attarali ve Cumhuriyet Mahallemizdeki hemşerilerimizi ziyaret ederek başladık. Ziyaretimizde vatandaşlarımız bizlerden ne talep ediyor onu dinledik. Yakın ilgi ve alakalarından dolayı tüm hemşerilerimize ve esnaflarımıza teşekkür ediyorum’’ dedi.
SANKO HOLDİNG, YENİLİKLERE DEVAM EDİYOR
ÇİFTÇİNİN YÜZÜ GÜLÜYOR TARIMA DESTEK ARTARAK SÜRÜYOR
YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
NİZİP BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRENCİLERE DONDURMA İKRAMI
DOĞAN,HUSUMETLİ AİLELERİ BARIŞTIRDI
FISTIKLIK’TA SİLAHLAR KONUŞTU: 1 ÖLÜ, 1 YARALI
“ANTEP FISTIĞI, LİSANSLI DEPO İLE GÜVENDE”
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ÜNİAR MEZUN MEMNUNİYETİ 2024 RAPORU
SAĞLIK TURİZMİ İÇİN İLK ADIM ATILDI
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.