32,9949$% -0.11
35,8195€% -0.26
42,5549£% -0.22
2.528,01%0,83
4.147,00%0,21
16.613,00%0,21
2.386,80%0,98
10.891,42%0,18
2237001฿%0.85561
Şehitkamil Belediyespor ile Kalespor arasındaki maç, Aktoprak Stadyumu’nda oynandı. Taraftarlarının coşkulu desteğiyle Şehitkamil Belediyespor, sıkı savunması ve etkili hücumlarıyla rakibine geçit vermedi. Son dakikaları adeta nefes kesen mücadelenin sevinen tarafı, Şehitkamil Belediyespor oldu.
İlk yarısı golsüz eşitlikle tamamlanan maçın 58. dakikasında Cafer Akpak takımını 1-0 öne geçiren golü attı. Mehmet Koyuncu, 78. ve 85. dakikalarda 2 gol atarak skoru 3-0’a getirdi. Maçın 89. dakikasında Kalespor, skoru 3-1 yaptı.
Son düdükle birlikte stadyumda büyük coşku yaşandı. Şehitkamil Belediyespor’un BAL’a yükselmesinin ardından taraftarlar, takımı tribünlere çağırarak zaferi birlikte kutladılar.
Cumhuriyet Halk Partisi Gaziantep Milletvekilleri Hasan Öztürkmen, Melih Meriç, Şehitkamil Belediye Başkanı Avukat Umut Yılmaz, Cumhuriyet Halk Partisi Gaziantep İl Başkanı Reis Reisoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi Şehitkamil İlçe Başkanı Hurşit Yıldırım da taraftarla birlikte maçı izlediler ve maç sonundaki büyük sevinci paylaştılar.
Maçın hemen ardından sahaya inerek Şehitkamil Belediyespor Takımı ile bir araya gelen Başkan Avukat Umut Yılmaz, “Bugün; Galatasaray, Fenerbahçe derbisini bize hissettirdiniz. Bu şekilde devam edin. Sizin hakkınız aslında Bölgesel Amatör Ligi de değil, siz Güneydoğudan çıkacaksınız. Hepinizi yürekten tebrik ediyorum” ifadelerini kaydetti.
Şehitkamil Belediye Spor Kulübü Teknik Direktörü Taner Özaykut, maç sonu yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:
“Çok mutluyuz. Başkanımıza, Kulüp Başkanlarımıza, futbolcu arkadaşlara, arkamızdan gelen taraftarlarımıza, çocuklarımıza teşekkür ediyoruz. Yani anlatılmaz bu duygu. Elhamdülillah. Üç sezonun meyvesiydi bu. BAL’a çıktık. Herkese teşekkür ediyoruz. Kazanan Gaziantep oldu, kazanan Şehitkamil oldu.”
ALTUNKAYA RESİM YARIŞMASI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU
ÇİFTÇİNİN YÜZÜ GÜLÜYOR TARIMA DESTEK ARTARAK SÜRÜYOR
YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
NİZİP BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRENCİLERE DONDURMA İKRAMI
DOĞAN,HUSUMETLİ AİLELERİ BARIŞTIRDI
FISTIKLIK’TA SİLAHLAR KONUŞTU: 1 ÖLÜ, 1 YARALI
“ANTEP FISTIĞI, LİSANSLI DEPO İLE GÜVENDE”
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ÜNİAR MEZUN MEMNUNİYETİ 2024 RAPORU
SAĞLIK TURİZMİ İÇİN İLK ADIM ATILDI
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.