32,9949$% -0.11
35,8195€% -0.26
42,5549£% -0.22
2.528,01%0,83
4.147,00%0,21
16.613,00%0,21
2.386,80%0,98
10.891,42%0,18
2237878฿%2.84568
Belediye Başkan yardımcıları ve Meclis üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette, genç, yaşlı herkesin ilgisiyle karşılanan Nizip Belediye Başkanı Ali Doğan, esnaflarla bir süre sohbet etti.
Karşılıklı sohbet ve çeşitli ikramların da sunulduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Doğan, kendisine ziyaretinden dolayı teşekkür eden esnaflara, asıl teşekkürü siz hak ediyorsunuz bizler eğer bu bugün bu makamda isek önce Allah’ın izni sonrada sizlerin verdiği destekledir dedi.
Esnafların ziyaretlerin devam etmesi talebini de yanıtsız bırakmayan Doğan, ‘’Bundan böyle her fırsatta esnaflarımızın ve vatandaşlarımın yanında olacağım. Bu şehir hepimizin yapacağımız her çalışma bu şehirde yaşayan insanlarımızın refahı ve huzuru için olacaktır. İşte bu sebeple eğer bir şey yapacaksak bunu hep birlikte yapacağız ve beraber başaracağız’’ diyerek ilgi ve alakalarından dolayı tüm esnaflara teşekkür etti.
FADILOĞLU’NDAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
ÇİFTÇİNİN YÜZÜ GÜLÜYOR TARIMA DESTEK ARTARAK SÜRÜYOR
YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
NİZİP BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRENCİLERE DONDURMA İKRAMI
DOĞAN,HUSUMETLİ AİLELERİ BARIŞTIRDI
FISTIKLIK’TA SİLAHLAR KONUŞTU: 1 ÖLÜ, 1 YARALI
“ANTEP FISTIĞI, LİSANSLI DEPO İLE GÜVENDE”
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ÜNİAR MEZUN MEMNUNİYETİ 2024 RAPORU
SAĞLIK TURİZMİ İÇİN İLK ADIM ATILDI
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.